Taisyklės ir sąlygos

Mes apmokestiname marškinių kainą ir siuntimo išlaidas, kaip apskaičiuota ir nurodyta jūsų krepšelyje. Jokie kiti mokesčiai nebus taikomi. Mokėjimus apdorojame per PayPal SSL apsaugotą išorinį operacijų apdorojimo variklį. Kliento kredito kortelės informacijos nesaugome. Jūsų sandoris su Goxmix yra saugus! „PayPal“ priima „PayPal“ mokėjimus tiesiogiai, AMEX, „Visa“, „Discover“ ir „MasterCard“. Būsite nukreipti į PayPal svetainę, kurioje *nereikia* registruoti paskyros, jei jos neturite. Atsiskaityti kreditine kortele galite vieną kartą pasirinkę parinktį „Neturite PayPal sąskaitos“.

Mokėjimo būdai apima PayPal ir kredito korteles.
PayPal yra saugesnis ir paprastesnis būdas siųsti ir gauti pinigus internetu. Kai pasirinksite PayPal kaip mokėjimo būdą, būsite nukreipti į PayPal svetainę, kurioje galėsite atlikti mokėjimą.
„PayPal“ galima naudoti norint pirkti prekes kreditine kortele („Visa“, „MasterCard“, „Discover“ ir „American Express“), debeto kortele arba el. čekiu (t. y. naudojant įprastą banko sąskaitą).

Kad įvykdytų užsakymą, GOXMIX pareikalaus šios informacijos:
Kliento el. pašto adresas / telefono numeris
Kliento pristatymo adresas
KAIP UŽSAKYTI?
Pasirinkite stilių ir spalvą
Pasirinkite dydį ir kiekį
Spustelėkite „ĮDĖTI Į KREPŠELĮ“
Įveskite pristatymo informaciją
Pasirinkite Mokėjimas: Paypal mokėjimas
Padaryta! Taip paprasta!

Kiek laiko užtruks, kol gausiu mano paketą? / Kokie yra siuntimo mokesčiai?
Lietuvos paštas: 12-15 darbo dienomis
Visi užsakymai pristatomi nemokamai
0,00€
DHL: 7-10 darbo dienomis
Visi užsakymai išsiųsti už 10,67€
10,67€

GOXMIX laikosi aukščiausių pramonės standartų, kad apsaugotų jūsų asmeninę informaciją. Jūsų kredito kortelės informacija ir asmeniniai duomenys perduodami šifruojami naudojant SSL (saugaus lizdo sluoksnio technologiją), kuri plačiai naudojama internete apdorojant mokėjimus.

Jūsų kredito kortelės informacija naudojama tik norint atlikti prašomą operaciją ir vėliau nėra saugoma.

Jei turite klausimų, rašykite mums adresu [email protected]