Tinklalapio atsisakymas

GOXMIX LIMITED pateiktas turinys https://www.goxmix.lt yra skirtas tik bendro pobūdžio informacijai. Svetainėje pateikiamas turinys sukurtas sąžiningais ketinimais. Tačiau negalime pateikti jokių tiesioginių ar numanomų pareiškimų ar garantijų dėl bet kokio svetainėje pateikto turinio galiojimo, išsamumo, teisingumo ar prieinamumo.
Nėra jokių aplinkybių, kai būsime jums atsakingi už bet kokią žalą ar nuostolius, patirtus dėl bet kokios formos naudojimosi šia svetaine arba jūsų pasitikėjimo bet kokiu laisvai svetainėje pateiktu turiniu. Naudodamiesi svetaine ir pasikliaudami bet kokiu pateiktu turiniu, tai darote tik savo rizika.

Trečiųjų šalių nuorodų atsisakymas

Šioje svetainėje gali būti arba per svetainę gali būti pateiktos nuorodos į svetaines ir (arba) turinį, sukurtą trečiųjų šalių. Šios nuorodos nėra peržiūrimos ir neaudituojamos dėl mūsų pateiktos informacijos galiojimo, išsamumo ar teisingumo.
Mes netikriname, nepatvirtiname, negarantuojame ir neprisiimame atsakomybės už jokios informacijos ar turinio, sukurto trečiųjų šalių svetainėse su nuorodomis šioje svetainėje, tikslumo ar galiojimo. Mes nebūsime jokios sandorio veiklos tarp jūsų ir trečiosios šalies šalimi ir neprisiimame atsakomybės už tai.

Profesionalus atsisakymas

Šioje svetainėje negali būti ir nėra patarimų, susijusių su namų gerinimu ir statybų prekyba. Namų tobulinimo ir statybos prekybos turinys pateikiamas tik bendrai informacijai ir edukaciniais tikslais. Tai nepakeičia profesionalių patarimų. Todėl patartume prieš imantis bet kokių veiksmų, kylančių iš pateiktos informacijos, pasikonsultuoti su atitinkamais specialistais. Mes neteikiame namų remonto ir statybos patarimų. Naudoti ar pasikliauti bet kokia informacija, pateikta svetainėje, prisiimate tik jūsų pačių riziką.

Atsiliepimai Atsisakymas

Svetainėje gali būti mūsų produktų vartotojų atsiliepimų ir atsiliepimų. Tai atspindės tikrovišką patirtį ir asmeninius tų vartotojų atspindžius. Kadangi tai yra asmeniniai atspindžiai, jie automatiškai neatspindi visų mūsų produktų vartotojų. Mes netvirtiname ir jūs neturėtumėte manyti, kad visi vartotojai turės vienodą mūsų produktų patirtį ir kad jūsų individualūs rezultatai gali skirtis.
Apžvalgose ir atsiliepimuose pateikiamos nuomonės ir nuomonės yra tik jas pateikusio asmens. Tai neatspindės GOXMIX LIMITED požiūrio ir nuomonės. Asmenys, teikiantys atsiliepimus ar atsiliepimus, nėra su mumis susiję ir už savo atsiliepimus nėra atlyginami ar kompensuojami.